Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto kupuje?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 579 postów
  • Steam:kapsel82pl
  • Battlelog:kapsel_81
  • Xfire:kapsel81
  • Lubię:Metal, Jazz, BF3, CoD, Diablo 3

Napisano 13 paĹşdziernik 2016 - 19:02

Jak w tytule, kto kupuje/kupił Battlefield 1?
Ja osobiści się mocno zastanawiam, czy nie anulować zamówienia,  przynajmniej do czasu kiedy dadzą tryb Hardcore.
Jak na razie dla mnie ta gra nie oferuje nic oprócz pięknej oprawy audiowizualnej.

Pozdrawiam,
kapsel

Edit:
Anulowane :]  

Użytkownik kapsel edytował ten post 14 paĹşdziernik 2016 - 08:33

#2 Patyk

Patyk

Kapral

• Starszy Szeregowy
  • 531 postów

Napisano 14 paĹşdziernik 2016 - 17:56

Zapowiadałem że kupię, ale serwery od EA to pierwszy minus, drugi brak HC także pewnie zakupie ale jak będzie 50 zeta kosztować, teraz zostawiam hajs na skinach z cs go i czekam aż bedzie ten odnowiony cod4 jako osobna gra do kupienia, no chyba że nie dadzą dedyków tylko gówno wyszukiwane przez steama to wtedy i tego szajsu nie kupie.

#3 Yaroo

Yaroo
  • Porucznik BF4
  • 301 postów
  • Battlelog:yaroo22

Napisano 18 paĹşdziernik 2016 - 14:38

Ja zamierzam kupić :) hc będzie bo teraz pokazuje się w zakładce niestandardowe  "hardcore coming soon" :]

#4 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 579 postów

Napisano 18 paĹşdziernik 2016 - 19:33

Daj znać jak będzie dostępne to może się skuszę, a na razie czekam na nowego starego Modern Warfare :]0000

#5 matjas1

matjas1
  • Starszy Szeregowy
  • 65 postów

Napisano 21 paĹşdziernik 2016 - 18:35

Ja kupie jak kupi valco i liber :) <peace>

#6 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 579 postów

Napisano 22 paĹşdziernik 2016 - 09:15

OK, skusiłem się, gra się przyjemnie nawet jak na normal, lepiej niech szybko dają to HC. 
@matjas Liber już ma a co do Valco to mam podejrzenia, że też już ma tylko się jeszcze ukrywa z tą wiadomością :P

#7 Mosquito

Mosquito
  • Porucznik BF4
  • 207 postów

Napisano 22 paĹşdziernik 2016 - 20:13

Liber też ma :P

#8 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 579 postów

Napisano 24 paĹşdziernik 2016 - 21:34

Pany pograłem trochę i powiem szczerze, im więcej gram tym bardziej mi się podoba ta odsłona Battlefielda. Brać śmiało :P

#9 Valco

Valco
  • Kapitan BF4
  • 535 postów
  • Battlelog:1valco
  • Xfire:1valco

Napisano 27 listopad 2016 - 19:52

No i stało się jestem posiadaczem Battlefield 1 ale czy szczęśliwym? Gra w porównaniu z "Czwórką" na pewno miała lepszą premierę pod względem technicznym. Jest płynna, nie rzuca się w oczy tyle baboli, a te które zauważyłem bardziej mnie rozśmieszyły niż poirytowały. Mapy jak zwykle w BFie są wielkie, różnorodne i prześliczne. Wzrósł poziom zniszczeń otoczenia, trzeba trochę się bardziej skupić na obraniu tak drogi do celu jak i linii obrony. Choć może to tylko moje subiektywne odczucie, w końcu jestem jeszcze starszy i bardziej ślepy i głuchy no  refleks co raz gorszy... Gra trzyma fason oddając (poniekąd) klimat pierwszej wojny światowej. Są głębokie okopy niezdarne czołgi, jednostrzałówki i przede wszystkim gaz bojowy. Wszystko pięknie, wszystko ładnie ale...

No właśnie skąd to ale? Choć sama gra jest w miarę OK, to wszystko co dookoła niej, jest albo do dupy albo niem tego wcale. Przede wszystkim serwery - wszystkie w rękach EA  i tylko w jednym miejscu. Najprawdopodobniej jest to Irlandia dla Europy. I tak na samym starcie grając z Polski z pingiem 80 grasz z Niemcem z pingiem 30. Hardcore jest znowu wywrócony do góry nogami o ile uda Ci się znaleźć hardkorowy serwer. Żadnej kontroli nad graczami, żadnego info o jakimkolwiek anty czicie, żadnych banów kików NIC. W rezultacie grasz z gościem, który w rundzie ma wynik 98:10 i ze wszystkich się śmieje. Teraz to już nawet nie 4 a 10 graczy trzeba by runda się rozpoczęła, przerwy między rundami to jakieś 3 - 5 minut i nic z tym nie zrobisz. a nawet gdybyś chciał wynająć swój serwer, zapłacił za niego i na chwilę wyszedł z gry to nie masz pewności, że uda ci się na niego dostać ponownie, a możliwości sterowania serwerem są tak wykastrowane, że aż nie chce się tego komentować. Jest pewne początkowe zauroczenie nową formą rozgrywki, nowymi mapami itd ale czy przegram w BF1 1400 godzin? Nie sądzę...

#10 Zaharjev

Zaharjev
  • Rezerwista
  • 41 postów
  • Steam:Zaharjev

Napisano 28 wrzesień 2017 - 19:28

Jestem posiadaczem BF1 od dnia premiery. Grałem nawet w betę, która była całkiem wesołą jak się czołgiem jeździło. Gra zrobiła na mnie wrażenie, ale szybko się przekonałem, że to nie jest pełne oddanie pierwszej wojny. Zbyt dużo automatów dookoła - to od razu rzuca się w oczy ( i w ucho ). Blisko nieśmiertelny koń to też spore przegięcie.

Gram w Batasia 1, ale ciągle czuję, że nie tego chciałem gdy za nią płaciłem i dlatego zapatruję się na coś innego jak nowy CoD...

Swoją drogą BF3 i 4 też mam.

#11 Zaharjev

Zaharjev
  • Rezerwista
  • 41 postów
  • Steam:Zaharjev

Napisano 30 wrzesień 2017 - 05:30

Jestem posiadaczem BF1 od dnia premiery. Grałem nawet w betę, która była całkiem wesołą jak się czołgiem jeździło. Gra zrobiła na mnie wrażenie, ale szybko się przekonałem, że to nie jest pełne oddanie pierwszej wojny. Zbyt dużo automatów dookoła - to od razu rzuca się w oczy ( i w ucho ). Blisko nieśmiertelny koń to też spore przegięcie.

Gram w Batasia 1, ale ciągle czuję, że nie tego chciałem gdy za nią płaciłem i dlatego zapatruję się na coś innego jak nowy CoD...

Swoją drogą BF3 i 4 też mam.

Edit: CoD to dla mnie niestety juz przeszlosc, do ktorej nie wroce. Zostaje wierny Battlefield i polecam jak nie kupienie jedynki to chociaz BF 4.

#12 Valco

Valco
  • Kapitan BF4
  • 535 postów
  • Battlelog:1valco
  • Xfire:1valco

Napisano 30 wrzesień 2017 - 13:31

No właśnie ostatnio doszedłem do wniosku, że BF1 poszedł w jakąś dziwną stronę... sam nawet nie umiem powiedzieć w jaką. Niby ładna niby duże mapy ale coś tu nie gra. Do tego stopnia, że odinstalowałem :( Ale za to BF4 ciągle jest :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych