Skocz do zawartości

Zdjęcie

Intel core i7 2600K 3,4GHz oddam w dobre ręce.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Valco

Valco
  • Kapitan BF4
  • 535 postów
  • Battlelog:1valco
  • Xfire:1valco

Napisano 03 wrzesień 2014 - 22:41

Odstąpie jak w tytule, procesor LGA1155 Intel core i7 3,4 GHz 2600K. Literka "K" oznacza, że mnożnik procesora jest odblokowany i można sterować wydajnością procesora nie tylko napięciem. Swoją drogą to jedna z najbardziej udanych konstrukcji Intela. Dla ciekawości uruchomiłem kiedyś maszynę z traktowaniem 4GHz i nic nawet nie jęknęło :D, jednak komp pracował przez cały czas w automacie Asusa sterującym wydajnością procka w zależności od potrzeby a Maximus V Extreme radził sobie z tym bardzo dobrze do puki nie padł... Procek najpierw pracował pod monstrualnym kulerem Noctua (który trafił do Pzilka i dalej chłodzi inny już procesor) a póżniej pod chłodzeniem wodnym, tak więc nigdy nawet nie zbliżył się do temperatury 50'C. Teraz zasadniczo, dlaczego sprzedaję? Jak już wspomniałem padła moja znakomita, za jedyne 1400złotych polskich, płyta główna Asus Maximus V Extreme. Złożyłem stosowną reklamację z rządaniem wymiany na nową co okazał się niewykonalne. W związku z powyższym zamierzam wymienić całą platformę na nowe gniazdo LGA 1150 z chipsetem Z97. Zaprzyjaźnionym Herkowiczom oddam w promocyjnej cenie, a jak przez tydzień nie będzie zainteresowanych to wystawie na Allegro.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych