Skocz do zawartości

Zdjęcie

Call of Duty: Advanced Warfare

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów
  • Steam:kapsel82pl
  • Battlelog:kapsel_81
  • Xfire:kapsel81
  • Lubię:Metal, Jazz, BF3, CoD, Diablo 3

Napisano 30 lipiec 2014 - 07:30

header.jpg?t=1406695018

Advanced Warfare-kolejna odsłona naszej ulubionej marki Call of Duty :]

Tworzona przez Sledgehammer games (współtwórcy Modern Warfare 3). W grze twórcy przenoszą nas do roku 2052. Do walki z przeciwnikiem zostaniemy wyposażeni w niesamowicie zaawansowane urządzenia umożliwiające nam wysokie skakanie, zmianę kamuflażu itd. (Crysis, Titanfall ??) Obok broni palnej wystąpi również broń energetyczna/laserowa. Fabuła-wystrzelać wszystkich napotkanych na swojej drodze i po raz kolejny uratować świat. Oprawa graficzna-oby lepsza niż w Call of Duty:Ghost.

Czego można się spodziewać po nowej odsłonie Call of Duty?

Mam nadzieję, że świetnego, dynamicznego i w pełni grywalnego multiplayera.
Rewolucji raczej nie będzie, a wg mnie mogłaby być gdyby dali rankingowe serwery dedykowane.

Premiera: 04 listopada 2014
Cena: od 129 PLN

#2 HoweveR!

HoweveR!
  • Rezerwista.
  • 851 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 10:07

Obawiam się, że zapowiada się kolejny gniot - szmery, bajery i lasery... Z łezką w oku wspominam pierwszego CoDa, ale cóż zrobić. Jedyne co może uratować nowe gry to płynna i sprawna rozgrywka sieciowa (patrz BF4). Lata temu można było jarać się zapowiedziami, teraz to po prostu reklama niczym w Mango - mamy coś co jest do dupy ale TY! musisz to mieć! Zobacz jakie to super w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań...

p.s. jak mi się na Steamie pojawi to i tak pewnie sprawdzę :P

#3 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 10:14

Pojawi się :]

#4 HoweveR!

HoweveR!
  • Rezerwista.
  • 851 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 10:17

A tu jeszcze jedna dygresja - pamiętacie takie coś jak DEMO? Dlaczego obecnie nie można zagrać w demówkę coda, bfa czy innej dużej produkcji? Czyżby producent obawiał się, że ktoś się zawiedzie? Zapewne lepsze są wszystkie sponsorowane recki.

#5 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 10:22

Na STEAM często są darmowe weekendy z nowościami, od EA dostajemy możliwość udziału w niekończących się betach, Blizz ma swoje triale, nie wiem jak jest na uPlay. Na steam są jakieś dema, ale głównie jakieś crapy. 

#6 Patyk

Patyk

Kapral

• Starszy Szeregowy
  • 531 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 16:19

Czyli to już koniec normalnych strzelanek, zaczyna się era jak to napisał Houek "szmerów bajerów i laserów....". Ostatni CoD jakiego uznaje to pierwsza część Modern Warfare z dedykami, reszta to już jakieś steamowe gówna z jedną łączącą wszystkich graczy siecią, single cienkie do przejścia w 2-3 godziny a multi robione na jedno kopyto dodawane są tylko nowe killstrike po mw2.
Teraz trzeba czekać na jakąś nową serię, produkcję która zrobi gre w starym dobrym stylu, grę którą będzie można modyfikować wg własnych upodobań dzięki cfg, grę która będzie się nadawała do grania w różnorakich ligach i lanach.

#7 Bl4ck De4th

Bl4ck De4th
  • Porucznik BF4
  • 405 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 20:35

Z chęcią powróciłbym do klimatów II wojny światowej

#8 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 31 lipiec 2014 - 06:46

11 sierpnia pokażą tryb multiplayer, mam też nadzieję tego dnia poznać wszystkie tryby HC, bo niestety w Ghost zabrakło S&D.

#9 MasterMind

MasterMind
  • Szeregowy
  • 24 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 17:34

Cytując klasyka: "Ch**, d*pa i kamieni kupa". Nie wiem czemu nie można już stworzyć normalnej "strzelanki", w normalnych realiach, z użyciem normalnego, nie-aż-tak-futurystycznego sprzętu. 

Ten CoD to zwykła hybryda Crysis + Titanfall + własny cień (bo z CoDa już nic nie zostało oprócz nazwy). Czyli można palić ludzi laserem? I widać ich przez ściany? I można wysoko skakać na dopalaczu? Nie no czad. Jeszcze proszę o niewidzialność, nieskończoną amunicję i po pięciu fragach z rzędu odblokowaną komendę "God mode On".

A tak na marginesie już po trailerze widać, że rozgrywka będzie drętwa jak... kurde, drętwa jak w CoDzie, co tu dużo gadać :D

#10 Patyk

Patyk

Kapral

• Starszy Szeregowy
  • 531 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:21

Ale co tu dużo mówić o nowych CoD'ach, wystarczy obejrzeć wszystkim już chyba znany filmik, w którym opowiedziane jest  wszystko a nawet więcej.
http://www.youtube.c...rwLBeOcfms#t=13

#11 galoot

galoot
  • Porucznik BF4
  • 619 postów

Napisano 03 sierpień 2014 - 07:12

Heh, czy wszystkie te trailery muszą zaczynać się od scen, w których ekipa zamknięta (auto, heli itd.) spada gdzieś. Przypomina mi to stare kino radzieckie, gdzie większość filmów zaczynała się od przejeżdżającego pociągu lub od padającego deszczu, a często stosowano nawet miks tych dwóch :D
Nowy CoD, to zdecydowanie nie moja bajka. Bleku, mam podobnie, ale u mnie to małe skrzywienie ;)

#12 Mich

Mich
  • Szeregowy
  • 38 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:25

Panowie, nie wiem czy pamiętacie ale w pierwszym CoDzie nie było prawie nic :D

Pare map, pare broni (po jednej na każdy gatunek w każdej frakcji) i tyle. Myślę, że jakby do tego wrócić to większości klienteli *czegoś* by brakowało (a bo ja lubię mieć pistolet we wzór tygryska).

#13 Dusktill

Dusktill
  • Rezerwista
  • 1080 postów
  • Xfire:ja1975
  • Lubię:Hardware
    80's Music

Napisano 09 sierpień 2014 - 08:49

A wszyscy narzekaliśmy na męczennika albo claymora w COD4...

Jesli ktoś wpadnie na pomysł aby w grze FPS jedynymi dostępnym broniami był nóż, pistolet, karabin i granat to zostanie milionerem.

Ale gimby nie znajo nawet co to nóż...

#14 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 06:03

Multiplayer

Użytkownik kapsel edytował ten post 12 sierpień 2014 - 10:33

#15 Valco

Valco
  • Kapitan BF4
  • 533 postów
  • Battlelog:1valco
  • Xfire:1valco

Napisano 12 sierpień 2014 - 19:29

No, historia zatoczyła koło.... I tak mamy nowego Quake czy Unreal Tornament tyle, że z mniej "kosmiczne" wyglądającymi broniami i mniej nadmuuchanymi mundurkami. Brakuje jeszcze tylko ukrytych pancerzy i "Gooooood Moooode", ale kto wie, może z siedemnastym patchem.... O ile Titan Fall jest "jakimś" urozmaiceniem i wprowadzenie łączonej rozgrywki a to ludzikiem a to maszyną jest jakąś nowością, to nowy CoD sam już nie wie czym chce być. Czy dalej CoDem, czy QuakoCoDem, czy konkurencją dla BFa i Titana razem. Z filmików wynika napewno jedno - gra zdecydowanie przesuwa się w stronę błyskawicznej zręcznościówki kosztem rozgrywki taktycznej. Kto ma "szybsze" oczka i zwinniejsze paluszki wygrywa. Może i taka jest właśnie tendencja tego rynku, może takie młode leszcze co to błyskawicznie skaczą i instynktownie strzelają nieprzewidywalne zmieniając swoją pozycje stanowią przyszłość rynkową gier i jedyną nadzieję wydawców na miliardowe zyski, może... Mam to szczęście, że sam nawet nie będę żałował, że jej nie mam i nawet się nie będę zastanawiał czy chciałbym ją mieć.

#16 Marrex

Marrex
  • Porucznik BF4
  • 69 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 20:05

Call of Duty: Advanced Warfare  Multiplayer :

Niesamowite, niebywałe.

- To gdzie oni tak biegną,

- ten, który przybiegnie pierwszy -wygrywa,

- to po co inni biegną.

Nabiegałem się  tym oglądaniem  :)

#17 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 06:08

CoD nigdy nie był taktyczny Valco, może czasem wrażenie taktycznej rozgrywki robi S&D. Też mam wolne ręce, ale chętnie nowego CoD-a sprawdzę. 

#18 Valco

Valco
  • Kapitan BF4
  • 533 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 21:16

Ja nie uważam, że CoD był taktyczny jednak jakieś elementy taktyki były. Wtedy wszyscy się irytowali skaczącymi króliczkami i co zrobili? Dodali odrzutowe plecaczki żeby skakali jeszcze wyżej i dalej i jeszcze zmieniali kierunek lotu... Z całym szacunkiem ale dla mnie CoD całkowicie zatracił swoją tożsamość a pomysłowość i innowacje zamienił na podglądanie innych i kopanie w archiwach.

#19 Dusktill

Dusktill
  • Rezerwista
  • 1080 postów
    80's Music

Napisano 14 sierpień 2014 - 19:18

Miałem to samo napisać - Quake.

A ogólnie to kupa przez duże K. Nawet nie przez średnie K a naprawdę przez zarąbiście wielkie K... <oczko2>

#20 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 14 sierpień 2014 - 19:31

Dusku- nie grałeś a już wiesz, że kupa.. 

#21 Dusktill

Dusktill
  • Rezerwista
  • 1080 postów
    80's Music

Napisano 15 sierpień 2014 - 08:48

Kapsel, trochę gier w swoim życiu ogarnąłem i to uprawnia mnie do wyrażenia swojego zdania o tym gniocie :) Widać to chociażby po sposobie poruszania się postaci... Przecież to było 7 lat temu! Nic nowego. Tyle, że gadżetów więcej. Błyskotki, błyskotki i błyskotki :) Gimbaza na pewno będzie zadowolona :)

#22 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 07:09

Filmik przedstawiający kawałek rozgrywki z trybu Hardpoint. Jak dla mnie wygląda zaskakująco dobrze..

Nowy tryb rozgrywki

Użytkownik kapsel edytował ten post 21 sierpień 2014 - 09:39

#23 Dusktill

Dusktill
  • Rezerwista
  • 1080 postów
    80's Music

Napisano 21 sierpień 2014 - 19:20

Teraz to widzę skrzyżowanie Preya i Bulletstorma :)

Nie wiem... ale może w tym szaleństwie jest metoda ? <oczko2>

#24 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 19:28

Nie wiem czy jest metoda ale na mnie działa :]

#25 Valco

Valco
  • Kapitan BF4
  • 533 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 20:05

Może i jestem przewrażliwiony ale mam nieodparte wrażenie, że ci młodzi youtuberzy są opłacani w zależności od tego ile razy użyją słów typu: wspaniały, niesamowity, niepojęty, códowny rewelacyjny itd itp, we wszystkich odmianach i wariacjach. No i ta ... jak by tu ją nazwać... militarno-kosmiczna koszykówka.... Tiiijjjjjaaaa - pozostaje sceptyczny.

#26 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 20:11

Tak jest zawsze, dostałeś - chwal !! To i tak jest CoD, ile dodatków by nie było to i tak się kończy na maraton pro+waga lekka pro+ump45/mp7 :]

#27 Valco

Valco
  • Kapitan BF4
  • 533 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 02:01

Kapselku, nie to miałem na myśli. W zeszłym roku już było o tym głośno jak to tzw "niezależni" recenzenci dostawali żywą gotówkę za każde 1000 odsłon na you tube pozytywnej recenzji. Tutaj koleś posunął się nawet do tego, że "grafika jest olśniewająca dużo lepsza niż BO II, a nawet lepsza niż w CoD Ghost" mimo że samo Activision nic nie mówiło o jakichkolwiek poprawkach do ich "rewelacyjnego silnika graficznego. Poza tym ja po prostu za stary jestem na "skaczące króliczki" a skoro Ciebie tak to kręci to czemu nie grasz w TF?

#28 kapsel

kapsel
  • Porucznik CoD4 #1
  • 572 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 06:17

Też czytałem o recenzjach za kasę, zdaję sobie z tego sprawę, że te recki są sponsorowane. W TF jakoś odrzuciły mnie mechy i boty(sprawdziłem tylko na becie). W sumie warto się zastanowić bo na Origin jest teraz w cenie 44pln.

Koniec OT.

#29 HoweveR!

HoweveR!
  • Rezerwista.
  • 851 postów

Napisano 24 sierpień 2014 - 09:53

militarno-kosmiczna koszykówka

Temat wyczerpany  <sex>

#30 Bl4ck De4th

Bl4ck De4th
  • Porucznik BF4
  • 405 postów

Napisano 24 sierpień 2014 - 13:45

rozwalił mnie tekst tego youtubera opowiadającego o trybie rozgrywki hardline: "you can take damage and kill your enemy" - no ja p...e, nie zdawałem sobie sprawy że do tej pory w cod'ach tylko się przeciwników usypiało a teraz można ich zabić hehe

Użytkownik Bl4ck De4th edytował ten post 24 sierpień 2014 - 13:45

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych